Sesli Sohbet Bölgesel Ban Sistemi
Sesli Sohbet Bölgesel Ban Sistemi
Pangi, 7 yıl, 11 ay önce
Okunma: 18,219
Son güncelleme: 2017-01-22 00:07:54

Merhaba değerli Pangi Panel kullanan site sahipleri ve ziyaretçileri;
Yeni güvenlik sistemimiz olan “Bölgesel banlama sistemi” şu andan itibaren devreye girmiştir.

Site sahipleri; Yönetici Paneli >> Sistem Ayarları menüsünde bulunan “Girişler, konum belirleme ile sağlansın” seçeneğini işaretleyip kaydettikten sonra, yapılacak tüm girişlerde bölgesel kimlikler alınacak ve atılan banlar artık ilgili kişinin 500 metre bölge çapını kaplayacak şekilde atılmış olacaktır.

Unutmayınız; bu banlar ancak bu ayar açık olduğu sürece çalışır. “Girişler, konum belirleme ile sağlansın” seçeneği pasif olduğu sürece bölgeye atılan hiç bir ban çalışmaz, hükmünü kaybeder. Sisteminizi sürekli olarak güvenli tutmak istiyorsanız bu seçeneği aktif etmeniz önerilir Bu yüzden hem kullanın, hem de kullandırın.

Hep söylediğimiz gibi; Pangi sesli sohbet panelleri her daim en yeni, en güçlü, en teknolojik imkanlarla sizlere benzeri mümkün olmayan hizmetler sunar, sunmaya devam eder.

Hayal dünyası geniş, komplo 'teorisyeni(!)' sohbetdaşlara not:

Konum bilgileri, sadece güvenlik maksatlı temin edilmektedir. Hiç bir kullanıcının konum bilgileri, hiç bir site sahibi, site yetkilisi veya yazılım ekibi tarafından görüntülenemez, tamamen anlık kontrol için 120 saniyelik kullanılmaktadır, daha sona otomatik silinmektedir. 120 saniyelik süreçte ise dış sunucuda değil, kullanıcının kendi cihazında güvende tutulur. Sesli sohbet yaparken sizi rahatsız eden insan benzeri “ara form”ları küfür/hakaret ettiğinde sistemden tamamen uzaklaştırılması için geliştirilmiş yeni ve güçlü bir teknolojidir.


Tekrar görüşmek üzere, sevgilerimle;
Pangi Yazı Editörü