Pangi v.2 arayüz güncellemesi
Pangi v.2 arayüz güncellemesi
Pangi, 6 yıl, 10 ay önce
Okunma: 16,833
Son güncelleme: 2017-07-23 03:41:18

Pangi sesli sohbet paneli yeni arayüzünü en yeni ve gelişmiş teknolojilerle yayına almıştır. 

Yeni yayın hayatı boyunca olabilecek çeşitli güncellemeler ve düzenlemeler ile sistemin tam olarak rayına oturması için de ayrıca çalışmalarımız devam etmektedir.

Pangi, yeni arayüz tasarımı sayesinde her cihaz için farklı fonksiyonlar ve farklı tasarımlar sunmaktadır. Her bireye özel bir sesli sohbet ve özelleştirilmiş kameralı chat deneyimi sunmaktadır. Sesli sohbet sitelerinde sıkça karşılaşılan bir çok sorun Pangi'de sorun olmaktan çok, eğlence haline gelmektedir.

Pangi'nin sesli sohbet sisteminin çok fazla özelliği var, bunları saymak için bu makalenin çok uzun olması gerekiyor o sebeple yeni güncellemeler ile gelen 1-2 özelliği başlıklar halinde yazıp, kısaca hakkında söz edip makalemizi bitirelim, ardından diğer tüm özellikler için yeni başlıklar açarız;

 1. Sohbet odası geneline ve özel mesajlaşmada fotoğraf paylaşımı!
  Yeni sohbet paneli güncellemesi ile kullanıcıların en çok hoşuna giden tartışmasız özelliklerden biri de sohbet odasına fotoğraf paylaşımı yapmak oldu. Mobiller için; yazı yazma alanının solunda bulunan KARE işaretine tıklayıp, "Çek ve Gönder" butonu, bilgisayar kullanıcıları için; yaz yazma alanının sağında bulunan yukarı bakan OK işaretinin üzerine gelip, "Odaya bir fotoğraf yolla" butonu ile paylaşım yapabilirler. Özel mesajlaşma kısmına da bakıldığı taktirde hızlıca nerede oldukları görülecektir. NOT: Misafirler, güvenlik açısından bu özelliği kullanamaz.

 2. Sohbet odasına yazılan rahatsız edici mesajları şikayet etmek!
  Gelişen teknolojimiz ve sosyal varlıklar olmamız artık bizi daha sıkı toplu iletişim kurmaya zorlamakta ve sürüklemektedir. Söz konusu toplu iletişim olduğunda ve bunu sanal ortamda sesli sohbet panelinde yapıyorsanız elbetteki aramızda çürük elmalarda çıkacaktır demektir. Söz konusu çürük elmaları elemek için artık ekran görüntüsü almak veya yetkili aramak zorunda kalmıyorsunuz. Peki ne oluyor? olan şu; toplumun veya söz konusu sesli chat sitesinin genel ahlak kurallarına aykırı olduğunu düşündüğünüz bir metni mobilde; basılı tutup, "Şikayet et" butonunu kullanarak, bilgisayarla giriş yapmışsanız mouse ile üzerine gelerek "OK İŞARETİ" tıklayıp, "Şikayet et" tıklayarak ilgili mesajı bozmadan veya orjinalliğini kaybettirmeden direkt olarak o an sitede olan tüm görevlilere bildirebilirsiniz. Bu sayede mesajın sahte olup olmadığı gibi tartışmalara da yer kalmamış oluyor. Pangi sesli chat sistemi akıllıdır!

 3. Misafir ve üyelerin de özel mesaj yollayabilmesi ve sesli arama yapabilmesi!
  Eski ve alışagelmiş bir mantıktır; "Sadece yetkililer özel mesaj yollayabilir". Hayır, Pangi bu ve buna benzer bir çok özelliği site sahiplerinin inisiyatiflerine bırakarak, "Genel ayarlar >> Sistem ayarları >> " menüsünde bulunan
  1. Üyeler özel mesaj kullanabilir
  2. Üyeler özel arama kullanabilir
  3. Misafirler özel mesaj kullanabilir
  4. Misafirler özel arama kullanabilir
  seçenekleriyle kullanıcılarına daha gelişmiş bir deneyim sunabilirler.